Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          İletişim          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv

Haberler - Vali Çakır Veda Ziyaretlerine Başladı - www.magicfm92.com.tr
   
 Vali Çakır Veda Ziyaretlerine Başladı

Vali Çakır Veda Ziyaretlerine Başladı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 25.5.2010 - 22:39:14


Vali Nurullah Çakır Karabük Belediyesini ziyaretinin ardından Safranboluya geçerek 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı J. Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu ve Karabük Garnizon Komutanı J. Albay Ufuk Nayırı makamlarında ziyaret etti.

 

Çorum Valiliği görevine atanması dolayısıyla önümüzdeki günlerde Karabük’ten ayrılacak olan Vali Nurullah Çakır, Karabük’te veda ziyaretlerine başladı. 

İlk olarak Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret eden Vali Çakır, “Ülkemizin kamu anlayışı gereği tayinimiz Çorum iline çıktı. Önümüzdeki günlerde yeni görev yerime gitmek üzere Karabük’ten ayrılıyorum. Tüm Karabük adına yerel yönetimin Karabük temsilcisi olarak sizlerden başlamak üzere veda turuna başladım. Bu süre içersinde şahsınızın ve kurumunuzun tüm Karabük’e gösterdiğiniz ilgi ve alaka gibi bizlere de göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. Sizlere de görevinizde başarılar diliyorum. Karabük’e hizmet etmek hem sizler açısından, hem de bizler açısından bir şeref konusudur. Tüm illerimizde ve ilçelerimizde görev yaptığımız yerlerde olduğu gibi biz kendimize göre bugüne kadar devletin kazandırdığı yetenek ve tecrübeler ile yerel imkanlar ve yerel ihtiyaçlarla birleşerek görevimizi yerine getirmeye çalıştık. Bu anlamda ben hem dünkü yöneticilerimizin vermiş olduğu mücadeleyi kutlu bir görev olarak görürken, bir taraftan da bizden sonra gelecek meslektaşımız ki Karabük’te daha önce çok özel tecrübeleri oldu kendisinin. Çok anlamlı ve güzel görevleri beraber yerine getireceğinizi düşünüyorum. Bu anlamda da bir defa daha Karabük’ün şanslı bir il olduğunu teyit etmek istiyorum. Hem meslektaşıma, hem de sizlere görevinizde başarılar diliyorum. Hem şahsınızın, hem de Karabük’ün Çorum’da yeni bir kardeş ili oldu. Şahsınızda tüm Karabük halkına bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü de teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Yeni görev yerinde başarılarının devamını dileyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise “Göreviniz süresi içersinde bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden ve Karabük Belediyesine vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görev yerinizde çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada istek ve talebiniz olduğu taktirde her zaman için sizlere destek verme noktasında kapımızın açık olduğunu bilmenizi istiyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük’teki görev süresi anısına Vali Nurullah Çakır’a bir hediye verdi.

 

Askeri Erkanı Ziyaret

             Vali Nurullah Çakır Karabük Belediyesini ziyaretinin ardından Safranbolu’ya geçerek 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı J. Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu ve Karabük Garnizon Komutanı J. Albay Ufuk Nayır’ı makamlarında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

  Editör :  Editör

1994 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  www.magicfm92.com.tr

 Kategori ¬ Haberler

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 Duyuru

Henüz Duyuru Eklenmemiş

 
 Köşe Yazıları

İlhan ALPBOĞA

İlhan ALPBOĞA ¬
Yazı Eklenmemiş
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
Bu Ay içinde Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Şubat 2021

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 4
 Bugün : 73
 Dün : 469
 Toplam : 1046413
 Ip No : 3.238.7.202
     

 
 Son Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 
 Popüler Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.3708 7.3841
  Euro 6.9194 6.9652
 
 Hava Durumu 
 Reklam 

  
 

 Posta Oku                              © Copyright - 1992- www.magicfm92.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.