Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          İletişim          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv

Haberler - Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Aksak Çeşme Suyunu Hazır Suya Tercih Etti - www.magicfm92.com.tr
   
 Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Aksak Çeşme Suyunu Hazır Suya Tercih Etti

Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Aksak Çeşme Suyunu Hazır Suya Tercih Etti
 Yazı Boyutu

 Tarih : 26.1.2009 - 19:25:11


TBMM İdare Amiri Muhyettin Aksak Çeşme Suyunu, Milletvekili Muzaffer Gülyurt İse Şişe Suyunu Tercih Etti.

 

TBMM İdare Amiri Muhyettin Aksak çeşme suyunu, milletvekili Muzaffer Gülyurt ise şişe suyunu tercih etti.

AK Parti Erzurum İl Başkanlığı, büyükşehir ve ilçelerden sonra belde belediye başkan adaylarını düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı. Parti binasında düzenlenen basın toplantısına katılan AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Muhyettin Aksak masada şişeli suları görünce, "Benim boğazımda gıcık var. Onun için bana su lazım ama çeşme suyu olsun. Özellikle çeşmeden akan sudan getirin." diyerek konuşmasına başladı. Kendisine bardakla su ikram edilen Aksak, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'e dönerek, "Başkanım ne diyorsun suyumuzun ilgili yerlerden temiz olduğu teyit edildi değil mi? Bunu rahatlıkla içebilir miyiz?" dedi. Başkan Küçükler'in 'evet' demesi üzerine Aksak suyunu içti. Milletvekili Muzaffer Gülyurt'un ise şişe suyunu tercih etmesi dikkat çekti.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Tanfer, basın toplantısındaki konuşmasına dün Zigana'da yaşanan çığ felaketinde hayatlarını kaybedenlere rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileyerek başladı. Tanfer, AK Parti'nin Türkiye'nin refahını, huzurunu bir emanet gibi herşeyin üstünde tuttuğunu ifade ederek, adaylara şöyle seslendi: "Aday adayı olmak demokratik bir haktır. Ama aday olmak ise nasiptir. Gök kubbede iyi bir seda bırakın."

Aksak ise şöyle konuştu: "AK Parti'de aday olmak demek, belediye başkanı olmak demektir. Ama kimsenin oyunu da cebimizde bilmeyeceğiz. Biz Erzurum'da yüzde 70, Türkiye genelinde ise yüzde 47 oranında oy almış bir partiyiz. Bunu nasıl daha yukarılara çıkartırız onun hesaplarını yapmalıyız. Asıl imtihanımız seçildikten sonra başlıyor. Ben bugüne kadar hizmet etmiş olan bütün belediye başkanlarımıza bugün aday olan veya olmayan hepsine teşekkür ediyorum. O insanlar bizim, bir emek vermişler, hizmet etmişler. Onlara da sahip çıkmalıyız."

Milletvekili Muzaffer Gülyurt de AK Partili olmanın büyük bir onur olduğunu dile getirerek, Türkiye'deki istikrarın devamı noktasında bu seçimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Gülyurt, "Türkiye genelinde yüzde 47'nin üzerine çıkmamız gerekiyor. Allah göstermesin bir iki puan kaybetsek ki şuan dört gözle bu puanları kaybetmemizi bekleyenler var. Bunlara fırsat vermemeliyiz. AK Partiye oy vermekten daha ziyade Türkiye'nin istikrarına oy verilmesi önemli. Onun için Türkiye'nin mevcut istikrarının sürmesi ve daha iyi yerlere gelmesi için oy kullanılacağı bilinmelidir." diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Küçükler'in de konuşma yaptığı toplantıda açıklanan belde belediye başkan adayları şunlar: Alvar; Hüseyin Mazlumoğlu, Bağbaşı; Karabey Eroğlu, Çamlıkaya; Nihat Türker, Halilçavuş; Sadi Selçuk, Kandilli; Dursun Hanoğlu, Kopal; M.Nuri Kaplan, Madenköprü; Kamil Kılıç, Paşalı; Yusuf Gökçe, Pehlivanlı; Bahattin Akçay, Serdarlı; Muhammet Yiğiter, Şenyurt; Ali Anlar, Şekerli; Ferkan Akbulut, Yağan; Hakkı Yağanoğlu, Yavi; Latif Bayrakçı.

  Editör :  Editör

1579 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  basın

 Kategori ¬ Haberler

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 Duyuru

Henüz Duyuru Eklenmemiş

 
 Köşe Yazıları

İlhan ALPBOĞA

İlhan ALPBOĞA ¬
Yazı Eklenmemiş
 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Zor Günler Yaşıyoruz. Zor Günler Yaşıyoruz.
Her şeyin dönüstügü bir dönemdeyiz....
Zor Günler Yaşıyoruz. Zor Günler Yaşıyoruz.
Her şeyin dönüstügü bir dönemdeyiz....
 
 Takvim

Haziran 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 3
 Bugün : 84
 Dün : 232
 Toplam : 934000
 Ip No : 18.206.187.81
     

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.7817 6.7939
  Euro 6.2767 6.3183
 
 Hava Durumu 
 Reklam 

  
 

 Posta Oku                              © Copyright - 1992- www.magicfm92.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.