Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          İletişim          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv

Haberler - Vergili: Karabük Halkının adaylarımızı desteklemesini istiyorum - www.magicfm92.com.tr
   
 Vergili: Karabük Halkının adaylarımızı desteklemesini istiyorum

Vergili: Karabük Halkının adaylarımızı desteklemesini istiyorum
 Yazı Boyutu

 Tarih : 19.5.2011 - 17:15:54


Karabük halkından, bütün dostlarından, tanıdıklarından, kendilerini sevenlerden MHPnin desteklenmesini isteyen Belediye Başkanı Rafet Vergili; MHPden bir Karabük Milletvekilinin olması Karabükün sesini Ankarada duyurmamızda daha iyi olur. dedi

 

Belediye Başkanı Rafet Vergili seçim çalışmalarını gazetecilere değerlendirdi. Bizzat kendisinin de katıldığı Mahalle ve  esnaf ziyaretlerinde MHP’nin temposunu yavaş yavaş yükselttiğini belirten Başkan Vergili; “Bunda  tabi İktidar Partisinin çalışması da büyük bir etken. Bugüne kadar Karabük’ün üç tane Milletvekilinden hiçbir şey görememiş bir şekilde bugünlere kadar geldi. İşsizliğin had safhada olduğu, ailelerin bölündüğü, parçalandığı, her aileden gurbette birilerinin olduğu bir vilayet haline geldi Karabük.  Bunlarla ilgili bir alt yapı, bir çalışma olmadığından vatandaşlar bunları değerlendiriyor” dedi.

MHP’nin Baraj sorunu ve kasetlerle ilgili de konuşulanlara cevap veren Başkan Vergili; “MHP’nin Baraj sorunu yok. Kaset çıkmış o da  normaldir. Bir bakıma birileri temizlenmiş oluyor. Bu da bir temizliktir.  Çok farklı oyunlar olabilir. Ben o arkadaşlarımızın da fazla MHP’nin görüşüne mensup olduğuna inanmıyorum. Başkalarının da kullanmış olduğu kişiler olabilir” dedi.

Hayırlısı ile seçim çalışmalarına başladıklarını söyleyen Başkan vergili; “Milliyetçi Hareket Partisi’nin Karabük’te başarılı olması için elimizden ne geliyorsa hepsini yapıyoruz. Ben MHP’nin Karabük’te başarılı olacağına inanıyorum. Mahallelerde, esnaf ziyaretlerinde gördüğüm izlenimlerime göre MHP temposunu yavaş yavaş yükseltiyor. Bunda  tabi İktidar Partisinin çalışması da büyük bir etken. Bugüne kadar Karabük’ün üç tane Milletvekilinden hiçbir şey görememiş bir şekilde bugünlere kadar geldi. İşsizliğin had safhada olduğu, ailelerin bölündüğü, parçalandığı, her aileden gurbette birilerinin olduğu bir vilayet haline geldi. Bunlarla ilgili bir alt yapı, bir çalışma olmadığından yani bugünkü yaptıklarını vatandaşlar değerlendiriyor. Bunu da Hükümetin, iktidarların yapması gerekiyor. Ben inanıyorum ki 12 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi mutlaka bir Milletvekili Karabük’ün sesini Ankara’ya taşıyacaktır” dedi.

KARABÜK HALKINDAN MHP’Yİ  DESTEKLEMESİNİ İSTİYORUM

Karabük halkından, bütün dostlarından, tanıdıklarından, kendilerini  sevenlerden MHP’nin desteklenmesini isteyen Belediye Başkanı Rafet Vergili; “MHP’den bir Karabük Milletvekili’nin olması Karabük’ün sesini Ankara’da duyurmamızda daha iyi olur. Yani şu ana kadar benim böyle fazla bir beklentim olmadı Milletvekillerinden. Ama, bizim sesimizi birilerinin duyurması çok daha farklı olacaktır ben buna inanıyorum. daha belki Milletvekillerimiz bunu duyuramadı. Şu anda bir tane Milletvekilini biz zaten İktidar Partisine verdik üç Milletvekilimiz varken ikiye düştük bir tanesini biz onlara baştan peşin ödedik. Eğer Karabük’te biz işsizliği önleyebilmiş olsaydık geçmiş olduğumuz 7-8 senenin içersinde üç Milletvekilinden iki Milletvekiline düşmezdik en büyük göstergelerden birisi bu. Artı ülkenin meselelerinin yine tekrardan mutlaka Ankara’da birilerinin duyurması gerekiyor. Bir televizyon programında da söyledim eğer bugün vergi affı yapıldıysa bu tüm Türkiye’de yaşayanların belki yüzde 5’ini ilgilendiren bir konu. Ama bir kredi kartı borçlarının ödemesi ile ilgili bir af gelmiş olsaydı belki bu yüzde 60-65’i kapsayan bir konu olacaktı. Eğer bugün vergi ile ilgili faiz ödemeleri affedilip de 18-36 takside bölünebiliyorsa, bugün bin TL olan bir borcu yüzünden icralarda, mahkemelerde sürünen vatandaşların yine faiz indirimiyle ilgili, takiple ilgili borcun aşağı düşürülerek bir taksit programı uygulansaydı yüze 60-65’i bugün faydalanmış olurdu. Bu sesleri de birilerinin Ankara’da duyurması gerekiyor. O açıdan Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteklenmesinde büyük fayda olduğuna ben inanıyorum. Bütün dostlarımdan, tanıdıklarımdan, bizi sevenlerden MHP’nin desteklenmesini istiyorum” dedi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN BARAJ SORUNU OLMAZ

MHP’nin Baraj sorunu ve kasetlerle ilgili de konuşulanlara cevap veren Başkan Vergili; “Ben onlara pek  bakmıyorum. Kaset çıkmış o da  normaldir. Bir bakıma birileri temizlenmiş oluyor. Bu da bir temizliktir. Bunları her parti istediği gibi kullanabilir. Yani beni siyasi arenada o fazla ilgilendirmiyor. Milliyetçi Hareket Partisi de kendisine çeki düzen vermiş oluyor. Daha da iyi oluyor. Yani Milliyetçilik ön plana çıkıyor, muhafazakarlığı ön plana çıkartmış oluyor. Çok farklı oyunlar olabilir. Ben o arkadaşlarımızın da fazla Milliyetçi Hareket Partisi’nin görüşüne mensup olduğuna inanmıyorum. Başkalarının da kullanmış olduğu kişiler olabilir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin baraj sorunu olmaz. Baraj sorunu olsa da Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki birlik bütünlük hiçbir zaman dağılmaz. Önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin birliği, bütünlüğüdür. Baraj geçip geçmemek, bunlar o kadar önemli değil. önemli olan birlik ve beraberliğinde sesini duyurabilmek. Baraj sorunu olmaz, olacağını da zannetmiyorum” diye konuştu.

 

 


  Editör :  Editör

1487 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  www.magicfm92.com.tr

 Kategori ¬ Haberler

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 Duyuru

Henüz Duyuru Eklenmemiş

 
 Köşe Yazıları

İlhan ALPBOĞA

İlhan ALPBOĞA ¬
Yazı Eklenmemiş
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
Bu Ay içinde Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Mart 2021

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 3
 Bugün : 245
 Dün : 454
 Toplam : 1047507
 Ip No : 3.237.178.91
     

 
 Son Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 
 Popüler Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.3708 7.3841
  Euro 6.9194 6.9652
 
 Hava Durumu 
 Reklam 

  
 

 Posta Oku                              © Copyright - 1992- www.magicfm92.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.