Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          İletişim          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv

Haberler - TÜMBİAD İZMİRİN GELECEĞİ KONULU PANELİNİ İZMİRDE GERÇEKLEŞTİRDİ - www.magicfm92.com.tr
   
 TÜMBİAD İZMİRİN GELECEĞİ KONULU PANELİNİ İZMİRDE GERÇEKLEŞTİRDİ

TÜMBİAD  İZMİRİN GELECEĞİ KONULU  PANELİNİ  İZMİRDE  GERÇEKLEŞTİRDİ
 Yazı Boyutu

 Tarih : 4.10.2011 - 13:02:50


Başkanlığını KARDERFED Başkanı hemşehrimiz Cevdet AKAYın yaptığı TÜMBİAD ( Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği) çalışmalarına hızla devam ediyor.

 

Başkanlığını KARDERFED Başkanı  hemşehrimiz Cevdet AKAY’ın yaptığı TÜMBİAD ( Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği) çalışmalarına hızla devam ediyor.Tümbiad ile Başkanlığını Nezaket ATASOY’un  yaptığı Hizmet Gönüllüleri Konferasyonu beraber İzmir Swis Otel Grand Efes’te İzmirin Gelecegi konulu bir panel düzenledi.

 

Panale ulaştırma bakanı Binali YILDIRIM ,İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU ,İzmir valisi ve İzmir  Milletvekillerin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları ve İzmir halkı katıldı.

 

Yaşar Üniversitesi Rektörü Murat BARKAN ile Öğretim görevlis Uğur  YÜCE  ve Eski turizm müsteşarı Güman KIZILTAN’ın konuşmacı olduğu panelde açılış konuşmasını yapan Tümbiad Başkanı Cevdet AKAY  bütün katılımcılara hoş geldiniz derken İzmir ‘in sorunlarının daha da hızlı çözülebilmesi  için merkezi yönetim ile yerel yönetimlerin daha da uyumlu çalışmalarının önemli olduğunu vurguladı ve bu panelin zaten yakalanmış uyumun dahada pekişmesine vesile olmasını temin etti ve panele ev sahipliği yapan Hizmet Gönüllüleri Konfederasyonu Başkanı  Nezaket ATASOY  ve Konfederasyon yönetim kurulu ve Tümbiad Danışma Kurulu Başkan Vekili Zerrin TUNCEL ‘de ayrıca teşekkür etti.

 

Daha sonra konuşma yapan İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU ‘da Yerel Yönetim ile Merkez Yönetim arasındaki uyuma değinerek ben uyum içinde olduğumuzu düşünüyorum,daha da uyumlu olmak için herkesin çaba içersinde olduğunu biliyorum dedi.

 

Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM,yaptığı konuşmada toplantının İzmir’in geleceği için    atılacak adımlarda ortak akılın oluşması açısından önem taşıdığını söyledi.Bürokrat ve İş adamlarının bir araya geldiği yapıyı çok önemsediğini belirtip böyle bir yapıyı oluşturdukları için Tümbiad Başkanı Cevdet AKAY’a teşekkürlerini iletti.

Tümbiad 40 kişilik yönetim kadrosuyla yönetim kurulu toplantısınıda İzmirde gerçekleştirdi.

Yapılan Organizasyonda Tümiad Genel Koordinatörü Arif Ekşi’nin ve aynı zamanda İzmir Karabüklüler Derneği Başkanı ve Tümbiad danışma Kurulu Başkan vekili olan hemşehrimiz Zerrin Tüncel’in titiz çalışmaları ve gayretleri gözden kaçmadı.

Daha önce Karadeniz Bölgesinin ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Sosya ekonomikle,Sosya Politik ve soysa kültürel yapı araştırmalarını kamuoyu ile paylaşan ve Karabük’te    Karabük Üniversitesi ile müştereken Türk  Futbolunun sorunları ve çözüm önerileri konulu panel düzenleyen TÜMBİAD başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

 


  Editör :  Editör

1559 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  www.magicfm92.com.tr

 Kategori ¬ Haberler

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 Duyuru

Henüz Duyuru Eklenmemiş

 
 Köşe Yazıları

İlhan ALPBOĞA

İlhan ALPBOĞA ¬
Yazı Eklenmemiş
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
Bu Ay içinde Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Eylül 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 5
 Bugün : 419
 Dün : 502
 Toplam : 976828
 Ip No : 3.226.248.180
     

 
 Son Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 
 Popüler Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.6251 7.6389
  Euro 7.2755 7.3237
 
 Hava Durumu 
 Reklam 

  
 

 Posta Oku                              © Copyright - 1992- www.magicfm92.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.