Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          İletişim          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv

Haberler - Belediye Başkanı Rafet Vergilinin her mahalleye bir park projesi kapmasında mahallelere kazandırdığı parklardan biri dün Eseptepede açıldı. - www.magicfm92.com.tr
   
 Belediye Başkanı Rafet Vergilinin her mahalleye bir park projesi kapmasında mahallelere kazandırdığı parklardan biri dün Eseptepede açıldı.

Belediye Başkanı Rafet Vergilinin her mahalleye bir park projesi kapmasında mahallelere kazandırdığı parklardan biri dün Eseptepede açıldı.
 Yazı Boyutu

 Tarih : 8.12.2011 - 12:23:19


Esentepe Mahallesi Parkının açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Rafet Vergili Menderes Caddesindeki dükkanların boşaltılıp yıkılmasından sonra oraya belediye hizmet binası yapacağını söyledi.

 

Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin her mahalleye bir park projesi kapmasında mahallelere kazandırdığı parklardan biri dün Eseptepe’de açıldı.

            Açılışa Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Vural Çelik, Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldılar.

            Parkın açılış kurdelesi kesimi öncesi Mahalle adına bir konuşma yapan Muhtar Cemal Delibasan mahallerine bu parkı kazandıran Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür etti.

            Mahalle muhtarının konuşmasının ardından Belediye Başkanı Rafet Vergili ise açılış törenine katılanlara hitaben yaptığı konuşmada “Mahallemizde çok büyük olmamakla beraber çocuklarımızın oynayabileceği bir park.  Bunun yanında iki buçuk yılda 200 kilometreye yakın su borusu döşedik. Bunların içerisinde Kurtuluş Mahallesi, Yeni Mahalle, Yeşil Mahalle, Kapulu gibi mahalleler var. Yine seçimlerden önce verdiğimiz sözü tutarak bütün camilerimize sıcak su sistemini taktık. Dolmuş durakları ve alt geçit inşaatlarımız tamamlandı ve beş buçuk ay gibi kısa bir sürede de hizmete açıldı. 100 bin nüfuslu bir şehirdeki bir belediyenin kendi imkânlarıyla yapmış olduğu hizmetler, gördüğüm kadarı ile bütün bölgeyi etkilemekte. Karabük’te yapılan hizmet yarışının içerisine de şu anda gördüğüm kadarıyla mevcut hükümette aynı şekilde katılmakta.  Demek ki birileri bir şeyler yaptığı zaman, başkaları da bir şeyler yapma hevesine kapılıyor. Daha evvel yapılmayan icraatlar da Karabük’e gelmek üzere. Yani kurum binaları yenilemeleri Karabük’le ilgili farklı planlamalar hükümet tarafından göz önünde bulunduruluyor. Bunun yanında  Şubat veya Mart ayında içme suyumuz şişe suyu kalitesinde halkımızın hizmetine sunulacak.

Yapmış olduğumuz icraatlardan dolayı birilerini ister istemez üzüyoruz. Bilinmesini istiyorum ki bunları yalnızca Karabük’ün menfaatleri için yapıyoruz. Bakın Karabük’te bir meydan yok. 100 evler mağdurları diye internet sitelerinden düşmeyen haberleri hatırlayınız. Ama biz Karabük’te yaşayacak yeni nesiller için çalışmak zorundayız. Buradan ne belediyenin bir karı nede başka birinin karı olur.  Kütüphaneyi yaparken birçok esnaf arkadaşımızı tahliye ettik. İster istemez birileri üzülüyor. 4 yıllık hizmet süremin içerisinde bir tek terminalin dışında diğer belediye başkanlarından bir tek eser görebiliyorsanız her istediğinizi söylemeye hakkınız var.  Su borusundan yeni yapılacak belediye binasına kadar ben üst geçit dükkânlarındaki arkadaşlarımızın da gönül koymasını istemiyorum, hayırlısı ile oraya da yeni belediye binamızın temelini atacağız” dedi

 

 

 


  Editör :  Editör

1700 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  www.magicfm92.com.tr

 Kategori ¬ Haberler

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 Duyuru

Henüz Duyuru Eklenmemiş

 
 Köşe Yazıları

İlhan ALPBOĞA

İlhan ALPBOĞA ¬
Yazı Eklenmemiş
 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu Hafta içinde Haber Eklenmedi.
Bu Ay içinde Haber Eklenmedi.
 
 Takvim

Mayıs 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 4
 Bugün : 498
 Dün : 438
 Toplam : 931768
 Ip No : 34.204.176.125
     

 
 Son Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 
 Popüler Haberler

Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.7917 6.8040
  Euro 6.3044 6.3461
 
 Hava Durumu 
 Reklam 

  
 

 Posta Oku                              © Copyright - 1992- www.magicfm92.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.